Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji "ABT" Spółka z o.o. prowadzi działalność gospodarczą od 01.08.1991 r.


Działalność naszej Firmy związana jest z zagadnieniami ochrony środowiska, w szczególności z technologią uzdatniania i oczyszczania wody oraz oczyszczania ścieków.

Jesteśmy Firmą, która specjalizuje się w realizacji i projektowaniu robót dla inwestycji z zakresu inżynierii wodno-ściekowej. Firmą, która ma ambicje bycia jak najlepszą dla swoich klientów i środowiska naturalnego.
Za renomą „ABT” przemawia zadowolenie Klientów i ich referencje.
Nasze stacje uzdatniania wody to obiekty w pełni zautomatyzowane, gwarantujące produkcję wody spełniającej wszystkie parametry jakościowe, jakim powinna odpowiadać woda przeznaczona do spożycia przez ludzi, zgodnie z obowiązującym prawem krajowym oraz normami Unii Europejskiej. Natomiast woda (oczyszczone ścieki), odprowadzana z wykonanych i zaprojektowanych przez nas oczyszczalni ścieków, spełnia wymagania obowiązujących przepisów, ale przede wszystkim nie stanowi obciążenia dla otaczającego nas środowiska naturalnego.
Chętnie pomożemy Państwu przy rozwiązywaniu problemów dotyczących technologii ujmowania i uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków, a także instalacji elektrycznych oraz sterowania i AKPiA dla tych inwestycji.

Pracujemy zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001: 2009. Stale podnosimy jakość naszych usług, dostosowując je do potrzeb i oczekiwań Klientów. Nasza strona internetowa dokumentuje zaledwie niewielki wycinek wieloletniej działalności przedsiębiorstwa ABT, niemniej za jej pośrednictwem mogą Państwo zapoznać

POZYCJA NA RYNKU

Na chwilę obecną zasięg naszej działalności obejmuje całą Polskę.

O naszej pozycji na rynku świadczy profesjonalizm, zarówno na szczeblu kierownictwa, jak i wśród wszystkich pracowników. Nasze usługi wykonujemy fachowo i terminowo, a wykonywane przez nas instalacje charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością.

Chętnie służymy doradztwem technicznym, co przekłada się m.in. na pozytywną ocenę inwestorów, a tym samym - potwierdza konkurencyjność oferowanych przez nas usług. O naszej wiarygodności świadczą jednak przede wszystkim projekty, jakie dotąd zrealizowaliśmy, w tym kilkaset wykonanych instalacji oraz obiektów wodociągowych i kanalizacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z niezmiennie wysoką jakością usług sprawiają, iż każdego roku wzmacniamy swoją markę, co czyni nas jednym z czołowych przedsiębiorstw w branży. Urządzenia, które proponujemy Klientom, ale i realizowane przez nas inwestycje można określić jako nowoczesne, trwałe, bezpieczne, ekologiczne, wykonywane w oparciu o polskie i europejskie normy i atesty.

MISJA NASZEJ FIRMY

Nadrzędnym celem przedsiębiorstwa ABT niezmiennie pozostaje skuteczne odpowiadanie na potrzeby i oczekiwania Klientów w zakresie inżynierii środowiska. Rzetelne, terminowe świadczenie usług, wysoka jakość i bezpieczeństwo - wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie realizować nasz cel. Jednocześnie niezwykle ważna jest dla nas ochrona środowiska. Ponadto wdrażamy wyłącznie nowoczesne rozwiązania technologoiczne, pozwalające znacząco redukować koszty eksploatacji.

MY W SPOŁECZEŃSTWIE

ABT aktywnie włącza się w życie lokalnej społeczności. Świadczymy bezinteresowną pomoc, m.in. poprzez udział w szeregu publicznych inicjatyw. Nasza pomoc obejmuje również osoby indywidualne – zwłaszcza takie, które nie mają możliwości osiągnięcia swoich zamierzeń własnymi siłami. Jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie ABT chętnie wspiera działalności kulturalne, oświatowo-wychowawcze, sportowe, rehabilitacje itp.

Szybki Kontakt wyznacz trasę
Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o

Adres:
42-202 Częstochowa
ul. Bór 139

tel. +48 34 365 74 66, +48 34 365 85 44
fax. +48 34 365 93 61
e-mail: abt@abt.pl