Od początku istnienia naszej firmy posiadamy wydział prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych, który wykonuje zarówno rozdzielnice rozdziału mocy, jak i rozdzielnice zasilająco-sterownicze dla przemysłu. Realizujemy rozdzielnice dla obiektów przemysłowych, produkcyjnych, użyteczności publicznej, a także mieszkaniowych. Są one projektowane przy użyciu dedykowanych programów komputerowych. Do ich wykonywania wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, przygotowując je zgodnie z obowiązującymi normami, co zapewnia długotrwałą i bezawaryjną pracę na lata. Dla wszystkich naszych rozdzielnic wykonujemy próby techniczne i funkcjonalne w celu zachowania najwyższej jakości oraz późniejszego bezproblemowego montażu i uruchomienia.

Naszą zaletą jest specjalistyczna wiedza w zakresie automatyki i sterowania procesów technologicznych. Właśnie dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać rozdzielnice zasilająco-sterownicze pod zamówienie dla konkretnego układu technologicznego.

 

Nasz zespół tworzą wyłącznie wykwalifikowani pracownicy; specjaliści w branżach: elektrycznej, energetycznej i automatyki przemysłowej. Stale dostosowujemy się do wymogów rynku, doskonaląc kompetencje zawodowe i zdobywając coraz to nowe certyfikaty. Dzięki nieustannemu rozwojowi mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom rozwiązania nowoczesne i bezpieczne. Innym naszym atutem jest otwartość wobec Klientów - chętnie doradzamy, służymy fachową pomocą, odpowiadamy na pytania i wyjaśniamy wątpliwości. Dzięki świetnej komunikacji i współpracy z inwestorami, mieliśmy okazję zrealizować wiele projektów, które zostały przez nich wysoko ocenione. Opinie Klientów są dla nas niezwykle ważne - inspirują nas, stanowią ważny bodziec do nieustannego rozwoju. Każda pozytywna rekomendacja to dla nas informacja, że idziemy w dobrym kierunku, jesteśmy potrzebni na rynku i - co ważne - konkurencyjni. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść naszych Klientów i sprostać ich potrzebom oraz wymaganiom. 

Szybki Kontakt wyznacz trasę
Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o

Adres:
42-202 Częstochowa
ul. Bór 139

tel. +48 34 365 74 66, +48 34 365 85 44
fax. +48 34 365 93 61
e-mail: abt@abt.pl